Witam! Blog ukazuje nieco podstarzałe gry. Stare, ale jare. Życzę miłej lektury
Flag Counter
Blog > Komentarze do wpisu

Call Of Duty

Call Of Duty to gra z gatunku strzelanek, stworzona przez Infinity Ward i wydana przez Activision w 2003 roku

Gra jest osadzona w realiach II wojny światowej, my jako trzej zwykli żołnierze bierzemy udział w największych bitwach przeciw hitlerowcom. Jako Amerykanin będziemy przygotowywali Normandię do D-Day.Jako Brytyjczyk Będziemy przeprowadzali akcje sabotażowe.W końcu jako Rosjanin będziemy brać udział w bitwie w Stalingradzie i ostatecznie podbijemy Reichstag.

Grafika jest mimo upływu lat bardzo dzisiejsza. wszystko wygląda niewiele gorzej niż dzisiejsze gry, przy czym w ogóle nie tracimy na płynności. Call Of Duty, w rozgrywce nie różni się znacząco od innych strzelanek. Jesteśmy zwykłymi żołnierzami którzy mają zadanie pozabijać Niemców. Jednak wielką różnicą są tutaj emocje. Słuchamy przemowy motywacyjnej w łódce która przeprawia nas na drugi brzeg Wołgi podczas bitwy w Stalingradzie, Patrzymy jak nasi przyjaciele giną przez zasadzkę Niemców, a nawet rozbija się nam samolot w którym lecimy. Mamy też kilka sekwencji pojazdowych. Jedziemy dżipem pod pełnym ostrzałem wrogiej piechoty, strzelamy do wrogich ciężarówek z panzerfaustu a nawet płyniemy łódką do wrogiego statku.

Tutaj jednak nie jesteśmy sami przeciwko milionom przeciwników. W walce pomaga nam cały oddział, a jako żołnierz Radziecki nawet cała armia.

Call Of Duty to najlepsza gra osadzona w realiach II wojny światowej w jaką kiedykolwiek grałem. Według mnie nie posiada większych błędów ani niedoróbek. Jest po prostu doskonała. Szczerze polecam wszystkim miłośnikom strzelanek wojennych.

sobota, 05 stycznia 2013, stasiowygrzybek

Polecane wpisy